Гель-лак
Фільтри
Гель-лак DARK 082, 6 мл
DARKГЕЛЬ-ЛАКИ DARK – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів та ретельно підібраними відтінками для кожного майстра. Влас...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK Cat Eye 09, 10 мл
DARKНапівпрозорі кольорові гель-лаки з ефектом «котячого ока» та великою, ретельно підібраною палітрою для професійного використання. Властивості: ...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 056, 6 мл
DARKDARK GEL POLISH – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою ретельно підібраних відтінків для кожного майстра. Особливості: ...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 031, 6-10 мл
DARKDARK GEL POLISH – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою ретельно підібраних відтінків для кожного майстра нігтьового сервісу...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 026, 6 мл
DARKDARK GEL POLISH – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою відтінків, ретельно відібраних для кожного майстра. Властивості: ...
Показати повну інформаціюDARK Гель-лак Cat Eye 34, 6 мл
DARKНапівпрозорі гель-лаки з ефектом «котяче око» та великою, ретельно підібраною палітрою для професійного використання. Характеристики: Напівпроз...
Показати повну інформаціюDARK Гель-лак 053, 6 мл
DARKDARK GEL POLISH – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів та ретельно підібраними відтінками для кожного майстра мані...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK Cat Eye 12, 6 мл
DARKНапівпрозорі кольорові гель-лаки з ефектом Cat Eye і великою, ретельно підібраною палітрою кольорів для професійного використання. Властивості: ...
Показати повну інформаціюDARK Гель-лак Cat Eye 08, 10 мл
DARKНапівпрозорі кольорові гель-лаки з ефектом «котяче око» та великою, ретельно підібраною палітрою кольорів для професійного застосування. Властивост...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 119, 6 мл
DARKГЕЛЬ-ЛАКИ DARK — це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів та ретельно підібраними відтінками для кожного майстра манік...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 081, 6 мл
DARKГель-лаки DARK GEL POLISH — це високопігментовані, кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів і ретельно підібраними відтінками для кожного ма...
Показати повну інформаціюDARK Гель-лак 080, 6 мл
DARKГЕЛЬ-ЛАКИ DARK — це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів та ретельно підібраними відтінками для кожного майстра манік...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 040, 6 мл
DARKDARK GEL POLISH – це високопігментовані, кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів та ретельно відібраними відтінками для кожного майстра ман...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 034, 6 мл
DARKГЕЛЬ-ЛАКИ DARK – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів та ретельно підібраними відтінками для кожного майстра. Влас...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 004, 6-10 мл
DARKDARK GEL POLISH – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів і ретельно підібраними відтінками для кожного майстра манік...
Показати повну інформаціюDARK Гель-лак Night Cat 01, 10 мл
DARKНапівпрозорі кольорові гель-лаки з ефектом Cat-Eye і великою, ретельно підібраною палітрою для професійного використання. Властивості: Напівпро...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK Cat Eye 05, 10 мл
DARKНапівпрозорі кольорові гель-лаки з ефектом «котяче око» та широкою, ретельно підібраною палітрою для професійного використання. Особливості: На...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 105, 6 мл
DARKDARK GEL POLISH – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів та ретельно підібраними відтінками для кожного нейл-стиліст...
Показати повну інформаціюDARK Гель-лак 077, 6 мл
DARK5.0 / 5.0
1 Огляд
DARK GEL POLISH – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою та ретельно підібраними відтінками для кожного майстра. Властивості:...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 063, 6 мл
DARKГЕЛЬ-ЛАКИ DARK – це високопігментовані, кольорові гель-лаки з широкою палітрою кольорів та ретельно підібраними відтінками для кожного нейл-майстра...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 050, 6 мл
DARKDARK GEL POLISH – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою та ретельно підібраними відтінками для кожного майстра. Властивості:...
Показати повну інформаціюDARK Gel Polish 032, 6-10 мл
DARKDARK GEL POLISH – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою ретельно підібраних відтінків для кожного майстра нігтьового сервісу...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK 015, 6 мл
DARKГЕЛЬ-ЛАКИ DARK – це високопігментовані кольорові гель-лаки з широкою палітрою та ретельно підібраними відтінками для кожного майстра нігтьового сер...
Показати повну інформаціюГель-лак DARK Cat Eye 11, 10 мл
DARKНапівпрозорі кольорові гель-лаки з ефектом Cat-Eye та великою, ретельно підібраною палітрою для професійного використання. Властивості: Напівпр...
Показати повну інформацію